Nedělní plavání

aneb, když se chcete koupat……..Včera odpoledne pojal Filip nápad, zajet k Vltavě pro Gremliny, aby se mohli jet  dnes koupat s námi. A tak jel a já zatím vyráběla dort a jídlo na večer, snídani, nedělní oběd, svačinu……..

Přivezl všechny 3,  Ježyš, přijela i Čaky!" hulákala sem hned z okna, ovšem Čaky mě odzbrojila hláškou  Já sem byla odná!", no co na to říct, když to měla jako za odměnu:o)

Nechápu, proč si lidi pořizují třeba jen dvě děti bezprostředně po sobě, je to určitě zátěž nejen pro ně, ale taky pro ty děti, kterým se nikdy není možné věnovat na sto%, už vůbec pak nechápu, proč si lidi pořídí prakticky najednou děti 3, když už se jim nedopatřením stane to, že mají dvě úplně najednou, no a i kdyby, rozhodně by tím neměli častovat starší příbuzné.  Myslím, že vydržím hodně, ovšem otázka  A ploč?" , by mi stačila 200x denně, 600x je to moc, když k tomu navíc přibylo Čakyno  To je,??" zhruba 100x denně.

Dnešní den jsme zahájili hledáním něčeho, v čem by se mohli koupat, posléze hledáním čehokoliv, v čem by mohli Gremlini ven, aby to nevypadalo, že jsme si vypůjčili Strašáky z pole:-/.

Když jsme se před polednem konečně dobalili, otázal se Adámek  A ke kelýmu moži to teď jedeme?"

No a pak jsme popojeli ty 3 kilometry a Gremlini se konečně dozvěděli, že když chtějí plavat, nemusí to být v bazénu na zahradě a nebo u moře…  

Užili si to všichni tři, bohužel my dva jsme si dneska moc nezaplavali.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *