Arbeit macht frei !

a nejen to, lze z ní mít i radost, pak někdy:-)

Kindry tu mívaly pískoviště vyrobené z dřevěného rámu mé staré postele, ale plot u nějž stálo, vzal za své, úmyslně, pískovišti už k likvidaci stačilo málo, a tak si odjara hráli na hromadě písku vedle míchačky.

Nový koňský plot je ale postavený a tak jsem včera pro všechny vymyslela bojovku, Vašek stloukl 4 chmelniční sloupy, na dno jsme natáhli geotextilii, a děti se radovaly, že si budou hrát v nové ohrádce. 

Pak jsem ovšem vydala překvapivé pokyny ” Každý si vezme nějaké táčky (kolečko), lopatku, lopatu nebo hrábě, a písek z hromady si převozíte do nového pískoviště!”

A tak už druhý den nakládají, vozí, vysypávají a rozhrabují, možná budou mít z pískoviště, které si “vyrobili” sami, větší radost, a nebo, už nebudou chtít písek nadosmrti ani vidět:-)

/files/abmf1.jpg

/files/abmf4.jpg

/files/abmf2.jpg

/files/abmf3.jpg

a kůň je bedlivě pozoruje:-)

/files/abmf5.jpg

/files/abmf6.jpg

Buchenwaldský vzhled pracovníků není maska, to jen Gremlin A, vyjel Gremlinovi M, minulou neděli, strojkem nastaveným na 0mm, 6cm širokou cestičku od čela až po “kohoutek”. Čaky utrpěla pouze několik parkovišť v zadní vlasové části. Modřinu přes levé oko, vyrobil Gremlin A Gremlinovi M, fotoaparátem ( co dostali od Šárky,protože ho už nepotřebuje). Po červencovém pobytu tady jsem je bohužel na chvíli vydala mamince, vrátili se po pár dnech dobití jak Varšava, a já s nimi mám jet za pár dní do Řecka, jestli se jim ty šrámy nezhojí, zatknou mě možná už na letišti:-(  Jsou to prostě takové opravdu zgruntu milé děti!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *