Dovolená

Letošní dovolenou jsem začala řešit vlastně už vloni koncem srpna, kdy jsem se s našimi přáteli rozhodla, že tohle chceme příští rok rozhodně znovu!

A já začala spřádat plány na zakoupení vícero termínů v tom úžasném místě.

Odhodlání mi vydrželo i v říjnu, ba i v listopadu jsem se těšila na začátek nového roku a Katalog na rok 2010, s vědomím, že na to nesmím zapomenout v lednu, protože sleva " 4 za cenu 3" je příjemná nejméně pro všechny 3.

I přes to odhodlání musím přiznat, že mne v posledním listopadovém týdnu poněkud zaskoočil telefonát slečny Sabiny z nejmenované CK, v němž mi sdělovala, že si vzpomněla, že jsem chtěla víc termínu, a tak mi volá, aby mne upozornila, že zájezdy mají na internetu vyvěšeny 3 dny, a 4 termíny z 11ti jsou již zamluveny. Bohužel to byly ty nejatraktivnější.

Vlastně jsem nenašla vhodné 2 termíny po sobě na dřívější dobu, než je srpen, a tak přesto, že byl teprve prosinec, platila jsem první zálohu na letní dovolenou roku 2010 už v prosinci, a ráda:-), přesto, že úplně přesně nevím, kdo kdy pojede, kdy se bude vracet a kdy přijede, jistý je jen osvědčený základ!:-)

Těšym, moc těšym!, jenže je leden, venku mrzne, je sníh, a navíc je zima, myšlenka na srpen mě nezahřívá ani jednou, natož dvakrát,

a tak jsem dnes začala myslet na březen, po několika letech bez myšlenek jak se přizpůsobit a nepromarnit vzácný, cenný čas….

Březen, tutově Istria, Egypt nebo Arabské Emiráty, je mi to celkem jedno, přizpůsobím se, hlavně, že tam nebude  vůbec žádný sníh!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *