Jste mrtví? Pak jste voliči k ničemu!

Neexistuje snad nic, co se v posledních dvou letech omlelo tolik, jako regulační poplatky. Jsou všude, v televizi, rádiu, novinách, ale to by ještě šlo.

Mnohem horší je, jak rozsáhlé aparáty úředniků a politiků se jimi zabývají v nemocnicích, úřadech, ministerstvech a parlamentech.¨

Jedni se celé dny zabývají tím, jak občůrat" zákon, ti druzí pak vyhledáváním zákonů, nebo aspoň vyhlášek, kterými by občůrali" úředníky úřadů.

Spokojené jsou pak četné skupiny obyvatel všech krajů, jak na ně ti jejich politici myslí.

A tak je to i v Karlovarském kraji, tedy, dokud jste živí.

Kraj proplácí regulační poplatky zaplacené u lékařů, v lékárně, v nemocnici -. zde ovšem pouze, pokud přežijete, to pak můžete podepsat připravený elaborát, na jehož základě Vám nemocnice poplatky odpustí, nebo ty zaplacené dodatečně vrátí, to podle momentální strategie KÚ.

Pokud ovšem zemřete krajská nemocnice má  pro každého hospitalizovaného připraveno uznání dluhu" do nějž po úmrtí pacienta doplní dlužnou částku, papír orazítkuje a neprodleně jej zašle pozůstalým…., mrtvý volič přece není zajímavý a strategie krajských úřadů, na tuto voličskou skupinu nemá důvod myslet.¨

Zdá se Vám, že tahle strategie pokulhává?, že většina zemřelých disponuje pozůstalými voliči?

Kdepak, nepokulhává, pozůstalí viní z téhle praktiky nemocniční zařízení, nikoliv krajské dráty!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *