Česko a Slovensko má talent !

A protože volební výsledky jsem ještě na stopro nevstřebala, budu se raději věnovat talentům:-)

Myslím, že moje nechuť k různým soutěžím typu SuperStar je všeobecně známa, nemusím tento druh zábavy sledovat, natož se na něm podílet, takže jsem si myslela, že mě mine i mánie Talentmánie a Česko s Slovensko má talent, vlastně jsem si zpočátku myslela, že je to jedno a to samé, až posléze……., jsem zjistila, že existují dvě soutěže- jedna na Nově a druhá na Primě, dvě poroty a různí soutěžící. 

Stalo se to v neděli před pár týdny, sešli jsme se ve světnici a přepli na Primu, a uslyšeli ho, a zůstali hledět s otevřenýma pusama stejně jako porotce Slávik.

” Co bysme pro Vás mohli udělat, nebo co máte rád před vystoupením, bombóny? Vy ste přišel a já dostal depresi a teď si představím ještě tu árii a ta mě dodělá!”

 No málokdy se stane, že by Jan Kraus přiznal, že je blbec 🙂

Od toho víkendu se dívám na ty talenty každou neděli, a že jich je, opravdu by člověk nevěřil, kolik lidí s výjimečnými schopnostmi chodí kolem nás a my to nevíme.

Myslím, že Marián Zázrivý je toho jasným důkazem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *