Pes zabiják!

Před několika dny jsem zaslechla v TV zprávu o psu zabijákovi, který ukousl svému pánovi hlavu!

Ukousl? Hlavu?

Věc se má mít tak, že Policie dorazila na místo činu poté, co byla přivolána přítelem pana  Tomáše bez hlavy a “vyrobila” vyšetřovací verzi, kdy ze zabití obvinila přítomného pitbula Odina, který měl údajně svého pána napadnout, zřejmě zardousit a posléze mu dokonce oddělit hlavu od těla!

Tato verze se však příteli mrtvého nezdála úplně věrohodná s ohledem na to, co na místě samém viděl a patrně se obrátil na sdělovací prostředky, konkrétně TV Prima, která jeho pochybnosti ve svém vysílání zveřejnila.

Jak seznáte z následně odvysílaných Krimi zpráv ze dne 23.1. (reportáž běží od 4 minuty vysílání), příteli mrtvého se zdálo podivné kupříkladu to, že mrtvý sice ležel v tratolišti krve, ale krev nebyla nikde rozstříkaná a hlavně, pes nebyl od krve vůbec.

Kriminalista hovořící v reportáži však nemá o způsobu usmrcení Tomáše prakticky žádné pochybnosti, nedostatek krve policista zdůvodňuje tím, že zabitému vznikla v srdci vzduchová bublina, která zabránila výstřikům krve…..

Psa odvezla z místa činu Městská policie, kupodivu však nebylo nařízeno ani jeho utracení, a nebyl zadržen ani jako důkazní materiál – vražedná zbraň, MP ho prostě odvezla do nejbližšího útulku.

Těžko říct co bude dál, tedy s vyšetřováním a zejména s hodící se vyšetřovací verzí.

Pokud jde Odina, již druhý den po svém umístění již v útulku nebyl, jeho pracovníci zřejmě vyšetřovací verzi neuvěřili a psa si neprodleně adoptovala paní Jiřinka a odvezla ho k sobě domů, vlakem.

No a takhle si teď Odin žije, už nespí v kotci na dvoře, ale v posteli:o)

/files/peszabijak.jpg


Paní Jiřinka má doma ještě jenoho pitbula, dává mu teď košík, aby Odina nepokousal :o)

/files/psizabijaci.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *