Frapé, prima víkend a první léto bez Gremlinů

Někdy začnou volné dny tak strašně, že si přejete, aby nezačaly, a pak pokračují tak, že si přejete, aby vůbec neskončily.Jak bývá zvykem, první červencový víkend nám zcela naplnil dům, a to až tak, že Adam s Bárou museli bivakovat na zemi v chatovišti u hlavní brány, ale byli spokojení:o).

Ve čtvrtek přijela první návštěva, náš kamarád s manželkou a holčičkou. Na otázku, zda si dají kafe, paní odpověděla, že sebou přivezla frapovač, protože chce frapé. Frapovač sice máme taky, což jsem zamlčela, abych jí nekazila radost, a radost jí snad nezkazilo ani to, že rozpustná káva, kterou si nepřivezla, nebyla na frapé ta nejvhodnější, bio mléko se naštěstí hodilo, a tak udělala frapé, sobě a manželovi :o))).

V pátek přijela další návštěva, s jídlem, vínem a kořalkou, a když jsme dali všechna naše jídla, vína a kořalky dohromady, jedli jsme, pili jsme, vyráběli jsme zmrzliny a smáli se skoro celé 3 dny, a pak už byla bohužel neděle, a tak odjeli :o( i přesto, že jídla, vína, kořalky a zmrzliny zbylo ještě na další 3 dny.

Z prázdnin je odkrojeno už skoro 10 dní a Gremlini nikde, neviděli jsme je už od ledna, a asi je hned tak neuvidíme. Já jsem vzdala veškerou komunikaci a jejich matkou poté, co mi vloni přes Adama smskou vzkázala, že bych mohla chlapcům koupit do nového ( v pořadí třetího ) bytu, konečně něco pořádného, protože už jsem si nakradla dost, no a protože netuším, co bych na toto měla říct, rozhodla jsem se, že už nebudu říkat nic, nikdy. Počátkem roku ovšem došlo k velmi vážnému rozkolu i na ” Adamově frontě” a tak máme po 8mi letech první léto bez Gremlinů, všichni.

Někdy prostě nestačí ponížit se 10x, nebo 20x, někdy se předpokládá, že se budete ponižovat pořád.

Ale když mně se už prostě nechce, a tak si budou Gremlini muset asi vystačit jen s babičkou Šárkou, nakonec Čaky si celý svůj dosavadní život musela taky vystačit jen semnou.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *